הבריחה מהסוף: פרק 2

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
שחקן
דרגה 35
דרגה 35

הבריחה מהסוף: פרק 2

שליחה על ידי שחקן » 04 דצמבר 2019, 16:34

כיתה ב:
יומני היקר, היום אני מתחיל את כיתה ב' ומקוה שהשנה יפסיקו לסחוק עלי ביגלל הטסמונת שיש לי, כי זה מאליב אותי וגורם לי לבכות, אני מקוה שהשנה תתחיל בטוב ולוא ברה

היום התחלתי את כיתה ב, כולי מתרגש ומקווה שהשנה יהיו לי חברים! אני כל כך רוצה שיפסיקו לצחוק ולהשפיל אותי!
למרות שהפכתי לבדיחה של הבית ספר...
גם המורה החדשה נראת כל כך נחמדה והילד החדש שבא מיקנעם נראה ילד טוב,
כעבור כמה שעות אפילו הילד החדש צחק עליי בגלל המחלה שיש לי, המחלה הזאתי לא תעזוב אותי לעולם (בכי)

כעבור שבועיים שקטים המורה ספרה לנו שיש לנו טקס על ראש השנה והתפקיד שלי זה
"שבעת המינים הם" ואני אמור להקריא את כולם, היום בשיעור למדנו מה אלה שבעת המינים ואני חשבתי שזה רימון, ענבים, אבטיח, תפוח, דבש, תפוז ותות
אמרתי בכיתה למורה וכל הכיתה צחקה עליי, חוץ מליאל ויונתן, אז שגיא מלך הכיתה ונויה מלכת הכיתה אמרו לכיתה לזרוק עליי עפרונות וזרקו, נפצעתי בראש ובעין

שגיא ונויה מלכי הכיתה הושעו ליומיים אבל עדיין מציקים לי😭
שקלתי למות באותו רגע וירד לי מלא דם מתחת לעין והיה לי פנס רציני
עדיין יש לי צלקת איפה שפגעו בי בראש...

היום, הגיע הטקס ושלמדנו על שבעת המינים זכרתי ואמרתי מה הם, אמא שלי הייתה גאה בי כל כך ואבא שצילם אמר לי אחריי הבית ספר אתה תותח, אך הם עדיין לא יודעים מה שני חוויתי ביסודי ובחטיבה

אחרי כמעט 7 חודשים שקטים שחשבתי שגמרו את החרם עליי טעיתי, כי הם צחקו עליי מאחורי הגב בהפסקות ועשו מפגשים, שליאל ויונתן ושחכתי מה שמו שהיו במפגש סיפרו לי הכל
הם תיכננו לזרוק לי את הגלאקסי והתיק שלי מהחלון של קומה 3 בבית ספר, וזה קרה אבל הטלפון לא זרקו...
באותו תקופה גם ניסיתי למות, שהלכתי לבריכה נשארתי מלא זמן במים כדיי למות וניסיתי לקפוץ מהחומה של הבית ספר, היא הייתה נמוכה.

זה היה כזה עצוב

כעבור כמעט חודשיים הגענו לתעודות ונחשו מה קרה? שוב קרעו לי את התעודה...

כיתה ג' הנוראית בפרק הבא
תמונה
שובו של דניאל בננה

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”