טרופי עולם וירטואלי לילדים ונוער מזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת במשחק מלא בהפתעות, משימות, חברים, תחרויות, משחקים, פריטים, תנועות ועוד ים של כיף! התחל לשחק בטרופי עולם וירטואלי כבר עכשיו! תוכלו להסתובב בפארק מלא משתמשים, או לבקר חברים חדשים בבתים. תוכלו לטייל עם החיה שלכם ולהשוויץ בה מול כולם. תוכלו לשוחח עם משתמשים, להחליף איתם פריטים ולשחק איתם בים של משחקים. טרופי - ההרפתקה הגדולה מתחילה!
שלום רב!

טרופי הוא עולם וירטואלי לילדים עם המון משחקים, פעילויות וחברים. ילדכם יוכל להכיר חברים חדשים ולהפגש איתם בצורה וירטואלית בלבד. אנו פועלים כנגד פירסום פרטים אישיים על מנת לשמור על ילדכם בצורה הטובה ביותר.
האתר שלנו מכיל צ'אט מאובטח העובר סינון מיוחד על מנת לשמור על ילדכם מקללות ותכנים לא הולמים.
האתר שלנו מתחדש ומתעדכן מידי יום וכל זה כדי להבטיח לילדכם את חווית המשחק הטובה ביותר שנוכל להציע לו.

בטרופי תוכלו לצור לילדכם דמות וירטואלית ובה הוא יוכל לצבור פריטים, מטבעות ונקודות, להנות מפעילויות לחגי ישראל ולהחשף גם לחגים מתרבויות אחרות.

משחקים
משחק זו הדרך הטובה ביותר לחשוב ולפתח את המוח, לכן החלטנו לצור לילדכם עשרות משחקי ידע והעשרה.חגי ישראל
בכל מועד וחג האתר מתעדכן לפיהו ומתעצב בהתאם. באותו המועד אנו משדלים להוסיף מידע על החג על מנת להגדיל את השכלת ילדכם.


חפצים
ילדכם יכול להחליף את מראה המשתמש שלו בעזרת חפצים שניתן לרכוש באתר באמצעות מטבעות וירטואליות הנותנות לילדכם המחשה ככסף אמיתי וחשיבה על חסיכת מטבעות כמקביל לעולם האמיתי.


לשוחח עם חברים
ילדכם יוכל לשוחח עם חברים באתר, השיחות באתר נבדקות מידי יום על ידי הנהלת האתר ומשתמשים שישתמשו במילים שאינן ראויות יחסמו. בנוסף לכך המערכת שלנו חוסמת אוטומטית 90% מכל המילים שאינן ראויות ונמשיך בכל פעם ופעם לחסום מילים שאינן ראויות.


בתים
ילדכם יוכל לעצב לעצמו בית משלו, לערוך אותו למיטב טעמו ולהזמין משתמשים אחרים להגיע לביתו ולהתרשם ממנו.להצטרף למשפחת מנויי ה-ViP
בנוסף לכל מה שאנו מציעים לילדכם, ילדכם יוכל לעבור חוויה טובה ומעושרת יותר על ידי הצטרפות למנויי ה-ViP שלנו, לקריאה על מנוי ה-ViP שלנולחצו כאן.